صفحه اینستاگرام جهان مسواک : jahanmesvak@

از جمله وسایل بهداشت فردی که نیاز است همه داشته باشند مسواک است.به همین دلیل جزو خریدهای مهم در سبد هر خانواده به شمار می آید.از این رو فروشندگانی که در کار پخش محصولات بهداشتی هستند;مسواک را نیز جزو کارهای خود قرار داده و انواع مختلف آنرا در فروشگاه خود قرار می دهند.به طوریکه فروش خوبی نیز دارد.اما فروش عمده مسواک چه جزئیاتی داشته و چطور می توان انواع آنرا به صورت عمده به فروش رسانید.در این مقاله به جزئیات این موضوع می پردازیم.

فروش عمده مسواک
یک نوع از بسته بندی مسواک

فروش عمده مسواک به داروخانه ها

از جمله اصنافی که در زمینه فروش مسواک فعالیت می کنند داروخانه ها هستند.معمولا در همه داروخانه ها بخش محصولات بهداشتی وجود دارد.قسمتی از این محصولات به بهداشت دهان و دندان اختصاص دارد.با کمی دقت میتوان انواع و اقسام مسواک;از مسواک انگشتی گرفته تا مسواک بزرگسال و در برندهای مختلف مشاهده نمود.

فروش کلی مسواک به صورت مجازی

پخش کلی مسواک از طریق مجازی هم امکان پذیر است.فروشگاه های اینترنتی که محصولات بهداشتی را به صورت عمده به فروش می رسانند انواع مسواک را در سبد محصولات خود دارند.همچنین می توان فروش مسواک را از طریق سایت و شبکه های اجتماعی تبلیغ نمود.بطوریکه کم کم به صورت برند شده و مشتریان زیادی خواهان خرید مسواک به صورت عمده باشند.

فروشگاه های تخصصی محصولات بهداشتی

برای فروش مسواک به طور عمده باید به سراغ مغازه های عمده فروشی محصولات شوینده و بهداشتی نیز رفت.این فروشگاه ها به طور تخصصی محصولات شوینده وبهداشتی را به فروش می رسانند.همانطور که می دانید مسواک نیز زیر مجموعه ای از این محصولات به شمار میرود.

 

فروش عمده مسواک
فروش انواع مسواک

تامین کردن مسواک به صورت عمده

برای تامین انواع مسواک،بسته به انتخاب به دو منبع نیاز است.برای مسواک های ایرانی می توان آن را از تولیدکنندگان داخلی مسواک به صورت مستقیم تامین نمود.برای مسواکهای خارجی نیز باید آنرا از نمایندگان و وارد کنندگان مسواک تهیه کرد.ذکر این نکته نیز اهمیت زیادی دارد که باید دقت شود;از خرید مسواکهایی که به صورت غیر قانونی و قاچاق وارد شده اند خودداری نمود.

قیمت مسواک عمده

به طور یقین قیمت فروش مسواک به صورت عمده نسبت به فروش خرده آن ارزانتر خواهد بود.در صورت فروش مسواک به صورت عمده باید به تعدادی که خریدار می خواهد دقت نمود.هر چه تعداد درخواستی بیشتر باشد باید قیمت فروش آن نیز کمتر باشد.به این ترتیب خریدار و فروشنده هر دو سود خواهند برد.